Automatex ,merkez satış  ofisi Isveç’te bulunan firma ,Kanada’da üretim yapmaktadır,Ev tekstili ve Hotel tekstili için havlu en dikim makineleri ,otomatik nevresim ve çarşaf üretim makineleri ,otomatik yastık kılıfı makineleri ,otomatik yorgan hatları üretmektedir.
 

Otomatik Verimlilik

Automatex, otomasyon ürünlerinin çok yönlülüğüyle tanınan  modern, dünyaca ünlü teknolojiler tasarlar. 1992 yılında kurulmuş olan şirket,  müşterilerine verimlilik ve maliyet-etkinliğini artırma konusunda  çözümler üretmektedir ..  AUTOMATEX geniş bir ürün yelpazesi ile  otomatik üretim prosedürleri alanında büyük bir know-how gösterir.

Etkin Maliyetli Çözümler

Tasarımı ve otomatik makine imalatı konusundaki engin tecrübesi  bize yatak ve ev aksesuarları üretimi için, çoğunluğu tekstil sektöründe faaliyet gösteren çok çeşitli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yetkin yanıtlar verir. Ayrıca diğer birçok sanayi kuruluşunun gereksinimlerini karşılayan yenilikçi ve çok fonksiyonlu çözümler sunmaktan da gurur duyuyoruz. Otomatik ünitelerimiz, teknolojik olarak sağlam ve mükemmel bir şekilde ekonomik küreselleşme bağlamında verimliliği artırmak adına devam eden arge çalışmalarına çok önem vermektedir.